Oferty mieszkań

Budynek „C” (ul. Wileńska 30) zakończony – Wszystkie mieszkania sprzedane

Budynek kameralny, gdzie znajdują się 33 mieszkania charakteryzuje się przyjazną, funkcjonalną zabudową. Znajdują się w nim, zrealizowane w podwyższonym standardzie, nowocześnie rozplanowane mieszkania, osiągające wysokość nawet do 3,20 m. W większości z nich istnieje możliwość łączenia poszczególnych pomieszczeń, co stwarza doskonałe szanse indywidualnego kształtowania przestrzeni tak, aby idealnie spełniała potrzeby mieszkańców. Budynek wykonany jest z najlepszej jakości materiałów budowlanych. Mieszkania przygotowane są do indywidualnego wykończenia przez właściciela.

 

Budynek „A” (ul. Wileńska 29-29A) zakończony – gotowe mieszkania – Wszystkie mieszkania sprzedane

3 piętrowy budynek z wyjątkowym klimatem, wybudowany w całości z pełnej cegły. Mieszkania o niestandardowej wysokości, przestronne i bardzo komfortowe. Budynek energooszczędny, wyposażony w cichobieżne i nowoczesne windy. W kondygnacji częściowo podpiwniczonej zaprojektowane zostały komórki lokatorskie. Na kondygnacjach od podwyższonego parteru do trzeciego piętra dostępne są mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe. Ogółem w budynku jest 51 mieszkań. Ich usytuowanie zapewnia nasłonecznienie od wczesnych godzin porannych, aż po zachód słońca.

Kliknij by zobaczyć rzuty kondygnacji i mieszkań

 

Budynek „B” (ul. Wileńska 33) zakończony – gotowe mieszkania – OSTATNIE 3 MIESZKANIA

Współczesna architektura, prosta forma, rozważone metraże od 23m2 do 56m2 ekonomiczne i efektywnie zaprojektowane mieszkania to oferta dla tych z Państwa, którzy cenią sobie przede wszystkim funkcjonalność mieszkań. Budynek jest czteropiętrowy i wyposażony w nowoczesną windę. Dla każdego lokalu przewidzieliśmy również komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe naziemne.

Kliknij by zobaczyć rzuty kondygnacji i mieszkań